J esteśmy zgranym zespołem skupiającym specjalistów z kilku branż związanych z realizacją obrazu – zarówno filmowego, jak i fotograficznego. Łączy nas to, że wszyscy dążymy do perfekcji – każdy z osobna i jako zespół. Wiemy, że to dla Ciebie ważna informacja – jeżeli chcesz mieć pewność, że pracujesz z profesjonalistami.

Działając razem, możemy podejmować się najbardziej wymagających wyzwań i tym samym realizować Twoje cele – nawet te pomyślane z największym rozmachem. Możesz mieć pewność, że, niezależnie od skali zlecenia, skupimy się na tym, co dla Ciebie ważne, dbając równocześnie o estetykę i skuteczność przekazu realizowanych kreacji.

Nieodłącznym elementem naszej pracy jest nowoczesny sprzęt, dający olbrzymie możliwości. Wiemy, jak z niego korzystać, aby uzyskać oczekiwany efekt i… być o krok przed konkurencją. Tym samym zapewniamy konkurencyjną przewagę i Tobie, proponując Ci rozwiązania uwzględniające najnowsze trendy.

Michał

Michał

CEO, Producent, Operator, Realizator ZOBACZ WIĘCEJ
ARTUR

ARTUR

Scenarzysta, Operator ZOBACZ WIĘCEJ
GRZEGORZ

GRZEGORZ

Realizator wizji, Reżyser ZOBACZ WIĘCEJ
MARCIN

MARCIN

Fotograf ZOBACZ WIĘCEJ
Przemek

Przemek

reżyser, montażysta ZOBACZ WIĘCEJ
SYLWIA

SYLWIA

art designer ZOBACZ WIĘCEJ
BASIA

BASIA

Project Manager ZOBACZ WIĘCEJ
SEBASTIAN

SEBASTIAN

technical support ZOBACZ WIĘCEJ
Paweł

Paweł

Grafika Komputerowa ZOBACZ WIĘCEJ
Michał

Michał

CEO, Producent, Operator, Realizator

Po raz pierwszy stanął za kamerą, kiedy miał… 6 lat. Od tego czasu wiele się zmieniło, niezmienną okazała się jednak pasja – kino. To właśnie pasja powodowała późniejszymi decyzjami Michała, m. in. tą o wyborze studiów (PWRiTV w Katowicach, podyplomowe studia z zakresu realizacji telewizyjnej na krakowskim UJ); pasja wyznaczyła też ścieżkę zawodową.

Michał pracował dla największych stacji telewizyjnych w kraju (TVN, Polsat); dla firm eventowych i produkcyjnych. Brał udział m.in. w realizacji znanych programów telewizyjnych, takich jak „Kuba Wojewódzki”, „MasterChef”, „Hole In The Wall” oraz wielu imprez (m. in. gala MTV EMA Pre Party Warszawa 2014, Łódź Disco Fest) i koncertów (Sylwester 2014 w Krakowie, Sylwester 2013 w Krakowie, Metalmania Rock Festival, Najmniejszy Koncert Świata – Maria Peszek).

Michał osiągał sukcesy również za granicą – jako pierwszy polski operator został wpisany na listę New Zealand Ciematographers Society. Pracował również, jako autor zdjęć, ze znanymi reżyserami z Londynu oraz Nowego Jorku przy serii programów „Bestie w ludzkiej skórze” realizowanych dla kanału Crime&Invastigation, produkowanych przez SKY VISION z siedzibą w Londynie. Jeden z odcinków jego autorstwa był nominowany do nagrody dla najlepszego odcinka w całej serii.

Był jednym z pierwszych polskich operatorów z świadectwem kwalifikacji operatora drona UAVO. W teorii i w praktyce wie, jak „robi się” filmy i telewizję – od A do Z. Z kamerą odwiedził już wszystkie kontynenty. Profesjonalista, perfekcjonista, pasjonat.

ARTUR

ARTUR

Scenarzysta, Operator

Artur również już od lat najmłodszych stawiał swoje pierwsze kroki za kamerą. Poważną przygodę z kinem rozpoczął jako operator – we współpracy ze znaną krakowską grupą filmowców niezależnych Butcher’s Films, której filmy zdobyły dziesiątki nagród w kraju i na świecie (również za zdjęcia). Miało to również wpływ na wybór studiów filmoznawczych na Uniwersytecie Jagiellońskim.

Artur ma w swoim dorobku filmy fabularne, dokumentalne i reportaże wyświetlane w takich stacjach telewizyjnych, jak: Kino Polska, TVP Kraków, TVP Kultura.

Od kilku lat zajmuje się realizacją reklam, teledysków i innych komercyjnych form filmowych. Artur jest nie tylko operatorem, ale i kreatywnym, docenianym scenarzystą filmów, teledysków i reklam, czego dowodem również są liczne nagrody w tej dziedzinie.

GRZEGORZ

GRZEGORZ

Realizator wizji, Reżyser

Wieloletnie doświadczenie Grzegorza obejmuje kilkaset godzin programów „na żywo”, studyjnych i OB. Realizuje widowiska telewizyjne, od programów rozrywkowych (np. „MasterChef”, „Droga do gwiazd”, „Chwila Prawdy”, „Clever – widzisz i wiesz”, „Ananasy z mojej klasy”) po talk shows (np. „Kuba Wojewódzki”, „Najsztub pyta”, „Urzekła mnie twoja historia”, „Rozmowy w Toku”, „Rodzice”, „Druga strona medalu”, „W roli głównej”, „Miasto kobiet”, „Ten jeden dzień”) i court shows („Sędzia Anna Maria Wesołowska”, „Sąd rodzinny”).

Grzegorz równie dobrze radzi sobie z realizacją dużych eventów (m. in. MTV EMA Pre-Party Warszawa 2014, Łódź Disco Fest, Mrągowo Festiwal, Sylwester w Krakowie 2013, Sylwester w Krakowie 2014, Męskie Granie, Metalmania Rock Festival).

Ma na swoim koncie realizację setek koncertów, w tym nagrania DVD (np. seria koncertów z cyklu „Najmniejszy koncert świata”, Perfect, Odział Zamknięty, Maria Peszek, Lech Janerka, Anita Lipnicka & John Porter, Gordoon Haskel, Sex Pistols, Iron Maiden, Michael Schenker Group, Acid Drinkers, Anathema, Arena, Artillery, Vader, Behemoth, Closterkeller, Patrycja Markowska, Paul Di’Anno, Pendragon, The Exploited, Flotsam & Jetsam, Dżem, Megadeth i wiele innych).

Od lat związany ze stacją TVN, wciąż otwarty na nowe wyzwania.

MARCIN

MARCIN

Fotograf

Marcin może się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem na rynku profesjonalnej fotografii. Wykształcenie zdobywał w Polsce (UJ i ASP w Krakowie), a następnie w Australii (Fine Art Photography i Commercial Photography na TAFE NSW w Sydney). Jego zawodowe osiągnięcia w Australii zaowocowały wpisem na prestiżową listę Australian Institute of Professional Photography..


Od 2004 roku pracuje jako fotograf freelancer w Polsce. Współpracuje z szeregiem agencji reklamowych (DDB, Havas Worldwide Warsaw, Altawia Polska, Valkea Media, +), PR-owych, wydawnictw wnętrzarskich i architektonicznych, a także zapewnia pełny serwis fotograficzny dla stacji telewizyjnych zrzeszonych w VIACOM International Media Networks (MTV, VIVA, Comedy Central), History Channel oraz BBC.

Jest autorem kilkunastu kampanii billboardowych (GW, Tyskie, C&A, Magnolia Med, Fajny dom, Praktiker) i innych reklamowych (COM40, GO Sport, Vichy, Blow Up Hall 5050, Żywiec Zdrój, Toyota, Blue Connect, Kazar, +). Wykonywał sesje okładkowe i rozkładówkowe dla magazynów i katalogów firm takich jak: Praktiker, GO Sport, Weranda, Carrefour oraz wielu mniejszych.

Na zlecenie KBF i Krakow Film Commission fotografował architekturę i klimat Krakowa w odsłonach wszystkich pór roku. Sportretował kilkadziesiąt gwiazd i celebrytów. Był nominowany do nagrody KTR za projekt BLOW UP HALL 5050. Ostatnio dla OPI Polskiego Instytutu Badawczego zrealizował projekt pokazujący “Piękno Nauki”, którego owocem są publikacje książkowe i kalendarzowe.

Przemek

Przemek

reżyser, montażysta

Przygoda Przemka z filmem toczyła się dwutorowo – fascynował go zarówno jego aspekt praktyczny, jak i teoretyczny. Miało to swoje odbicie w wyborze studiów. Przemek ukończył filmoznawstwo na Uniwersytecie Jagiellońskim, a także reżyserię w Katowickiej Filmówce. Podobnie jak Artur, związany jest z krakowską grupą filmową Butcher’s Films.

Jego krótkometrażowe fabuły i dokumenty emitowane były na antenach kilku stacji telewizyjnych, zdobyły ponad 100 nagród na festiwalach filmowych w Polsce i za granicą. Wśród wyróżnień były i te za montaż. Wychodząc od filmów dokumentalnych, Przemek „kleił” najróżniejsze produkcje: od krótkometrażowych fabuł, poprzez programy telewizyjne, na filmach korporacyjnych i reklamowych kończąc.

SYLWIA

SYLWIA

art designer

Studentka Akademii Sztuk Pięknych na kierunku grafika, specjalność: projektowanie graficzne. Pakiet Adobe ma w małym palcu. Odpowiada za produkcję kreacji graficznych, takich jak animacje 2D, 3D czy infografiki – ich forma nie jest dla Niej żadnym ograniczeniem. W przerwach od pracy grafika zajmuje się montażem filmowym i fotografią.

BASIA

BASIA

Project Manager

Zaprawiony w boju project manager. Zarządza projektami realizowanymi przez Streamline Media Productions, planując i koordynując zadania całego zespołu. Odpowiada za kontakt z Klientami i prowadzi ich przez cały projekt – od samego początku, aż po jego szczęśliwe zakończenie. Wspiera działania marketingowe prowadzone na rzecz naszych Klientów m. in. w zakresie strategii marketingowej.

SEBASTIAN

SEBASTIAN

technical support

Nieocenione wsparcie techniczne. Koordynuje projekty pod kątem sprzętu i techniki. Dba o to, aby na planie filmowym czy podczas eventu sprzęt był zawsze w pełnej gotowości. Na tym nie koniec – Sebastian to specjalista z zakresu dronów, który – tego jesteśmy pewni – możliwości sprzętu tego rodzaju zna jak mało kto!

Paweł

Paweł

Grafika Komputerowa

Paweł rozpoczął swoją przygodę z grafiką komputerową ponad 11 lat temu. W tym czasie zgłębił zarówno tajniki tworzenia płaskich animacji dwuwymiarowych, jak i realistycznych trójwymiarowych efektów specjalnych. Dzięki temu na ekranie komputera wyczarowuje najbardziej fantastyczne wizje.