Nasza oferta

Poznaj nowy wymiar realizacji eventów on-line i wideo!

Wykorzystujemy nieograniczone możliwości przestrzeni wirtualnej, by pomóc Ci tworzyć kontent wideo oraz eventy on-line na najwyższym poziomie. Wszystko to możemy zrobić całkowicie zdalnie i bezkontaktowo. Z nami możesz skutecznie prowadzić działania sprzedażowe i promocyjne online, w zakresie, który Ci odpowiada i zawsze na najwyższym poziomie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Wirtualny spacer 360°

Zaproś klientów na wirtualny spacer do wybranej przez Ciebie przestrzeni - może to być całkiem nowe miejsce wykreowane na potrzeby spaceru lub wirtualne oddanie istniejącej już przestrzeni, którą chcesz zaprezentować. W ten sposób możesz także przedstawić swoją ofertę i produkty w innowacyjnej formie.

Wirtualny spacer 360° to idealny sposób prezentacji, który sprawdzi się w każdej branży - od nieruchomości, przez muzea i galerie, aż po wszelkie salony sprzedażowe i showroomy.

Wirtualna prezentacja produktu

Wirtualna prezentacja pozwala na umieszczenie tego, co najważniejsze - czyli Twojego produktu - w centrum uwagi. Dzięki możliwościom przestrzeni online możesz opowiedzieć o swoim produkcie wszystko, co tylko chcesz: przedstawić jego zalety, wskazać elementy składowe, porównania oraz przykłady funkcjonowania.

Wirtualny salon sprzedaży 360°

Wirtualny salon sprzedaży pozwoli Ci przenieść Twój sklep czy showroom do sieci i
odwzorować jego ofertę sprzedażową, by Twoi klienci mogli ją poznać bez wychodzenia z domu. Wszystko to w nowoczesnej, przystępnej i atrakcyjnej wizualnie formie.

Video katalog

Katalog wideo umożliwia stworzenia galerii filmów dostępnych online i zaprezentowanie ich w czytelnej i przystępnej dla widza formie. Filmy w katalogu można dowolnie kategoryzować, układać chronologicznie lub tematycznie - tak, by widz nie gubił się w ich gąszczu i mógł łatwo odnaleźć to, czego szuka. Katalog wideo to idealne rozwiązanie, jeśli chcesz zaprezentować w atrakcyjny sposób większą ilość materiałów wideo.

Eventy on-line

Oferujemy kompleksową pomoc w realizacji wizji z eventów, warsztatów i konferencji oraz transmitowanie ich w sieci. Transmisja może odbywać się na żywo, ale może też być udostępniona w dowolnym, ustalonym przez Ciebie momencie.

Streaming i realizacja wizji

Kompleksowo realizujemy wizję na żywo do internetu z wykorzystaniem maksymalnych możliwości kamer bezobsługowych typu PTZ lub innych źródeł graficznych, którymi dysponuje klient. Dzięki temu wydatki na realizację streamingu są ograniczone do minimum, a efekt jest na najwyższym poziomie.

Webcast

Webcast to forma bardzo podobna do znanej wszystkim klasycznej audycji telewizyjnej, jednak tutaj wykorzystujemy sieć jako miejsce publikacji. Jeśli chcesz dotrzeć do dużej ilości osób z całego świata, a wydarzenie, które prezentujesz, nie wymaga bezpośredniej interakcji z odbiorcami - webcast będzie idealnym rozwiązaniem!

Webinar

Webinar jest formą interaktywnego spotkania online. Jest nastawiony na rozmowę
prowadzącego z grupą użytkowników, często znajdujących się w różnych miejscach świata. Webinar sprawdzi się zawsze wtedy, gdy chcesz zaprezentować treści wymagające interakcji. Jest bardzo popularną formą prowadzenia szkoleń, warsztatów edukacyjnych czy prezentacji produktów.

Wirtualne studio

Stwórz razem z nami wirtualne studio i realizuj programy, prezentacje online, konferencje i wydarzenia kulturalne! Wirtualne studio daje szerokie możliwości interakcji - możesz wyświetlać na ekranie komentarze użytkowników, a także łączyć z gośćmi i ekspertami.

Konferencje, warsztaty, sprzedaż online

Oferujemy kompleksową pomoc w realizacji wizji z eventów, warsztatów czy oferty sprzedaży oraz transmitowanie ich w sieci. Transmisja może odbywać się na żywo, jak i może być udostępniona w dowolnym, ustalonym przez klienta momencie. W konferencjach, warsztatach czy zakupach może brać udział dowolna liczba osób, którą możesz też dokładnie określić, wprowadzić proces rejestracji czy system zaproszeń.

Explainer video

Chcesz opowiedzieć, czym zajmuje się Twoja firma, a może wprowadzasz na rynek nowy produkt lub usługę i chcesz przybliżyć ją klientowi? Pomoże Ci w tym explainer wideo! To doskonała forma komunikacji - czytelna i graficzna opowieść wyjaśniająca podstawy działania produktów i usług.

Skontaktuj się z nami i zróbmy coś wyjątkowego!

Kontakt

Napisz do nas lub zadzwoń:

info@streamlinemedia.pl, tel. +48 501 152 120
+48 501 152 120